Kas ir RestorFX?

AUGSTĀKĀ LĪMEŅA TEHNOLOĢIJA, KAS GADIEM PIERĀDĪJUSI SEVI KANĀDĀ UN ASV.

Mūsu mērķis

RestorFX komercdarbība ir efektīvākās, pastāvīgākās un inovatīvākās tehnoloģijas un produktu nodrošināšana tirgū ar mērķi panākt, lai automašīnu atjaunošanas un atkārtotas apstrādes nozare strādātu atbilstoši modernākajiem sasniegumiem. To mēs panākam, koncentrējot uzmanību uz gudriem un pārdomātiem rīkiem, kas sniedz uzlabojumus nozarē, virza inovāciju un nodrošina patiesu vērtību un apmierinājumu ar rezultātu klientiem.

Mūsu misija

Mūsu misija ir sniegt inovācijas un tehnoloģiju autobūves nozarei, pārvarot tradicionālos ierobežojumus. Pamatojoties uz savu darbības praksi un rīcību, mēs visiem atgādinām, ka principus un attiecības nedrīkst pazaudēt. Tie ir galvenais pamats.

Mūsu stāsts

RestorFX Automotive Refinishing System [automašīnas krāsas atjaunošanas sistēmu] izveidoja un pirmie izstrādāja uzņēmuma dibinātāji Aleksandrs un Nadja Keiji [Alexander and Nadia Kay], kuri vēlējās mainīt praksi, kā tiek atjaunotas automašīnas. Viņi ievēroja, ka autobūves un atjaunošanas nozarē vēl joprojām tika izmantota novecojusi, laikietilpīga un ierobežota tehnoloģija, ar kuras palīdzību var iegūt tikai īstermiņa rezultātus, kas neatjauno krāsojuma oriģinālo kvalitāti. Esot neapmierināti ar rezultātiem un apzinoties, ka ir jābūt labākam risinājumam, Keiji sāka neatlaidīgo darbu pie izstrādes, testēšanas un uzlabošanas, lai rezultātā nonāktu pie RestorFX sistēmas, kādu mēs to zinām tagad.

2006. gadā pēc sešiem intensīvas izstrādes un attīstības gadiem, lai nodrošinātu, ka viņu tehnoloģija ir konsekventa un nekļūdīga, Keiji kopā ar uzņēmuma līdzdibinātāju Toniju Dovsetu [TonyDowsett] uzsāka uzņēmumu RestorFX International. 2011. gadā kļuva skaidrs, ka, uzņēmumam strauji augot, ir nepieciešami lielāki resursi. Šajā brīdī RestorFX komandai pievienojās Nikolass Vanderings [Nicholas Vaandering]. Nikolass ienesa uzņēmumā jaunas sistēmas un organizāciju. 2013. gadā Nikolass uzņēmās valdes priekšsēdētāja un galvenā izpilddirektora amatu. Kopā ar lielisko komandu viņš pārstāv labākās zināšanas, vīziju, virzību uz priekšu, kas viss tiek savienots ar uzņēmuma jauno tēlu un zīmola attīstību, RestorFX ir vispasaules līderis savā nozarē. Kopš tā laika ar RestorFX sistēmu ir atjaunotas vairāk nekā 200 000 automašīnas, un katru dienu visā pasaulē tiek apstrādātas vairāki simti automašīnu.

Uzņēmums, kas reiz aizsākās kā viena darbnīca Vankūverā, Britu Kolumbijā, tagad ir pārstāvēts starptautiskā mērogā ar ekskluzīviem izplatītājiem piecos kontinentos un simtiem licencētu RestorFX darbnīcu visā pasaulē, tagad arī Latvijā, Rīgā. Tas ir testēšanas un uzlabojumu izstrādes procesa gadu garumā rezultāts, kas padara RestorFX par vismodernāko produktu tirgū un sniedz klientiem izcilus rezultātus.